montaż rekuperacji

Obecne czasy powodują, że w zarówno mieszkaniach gotowych do użytku, jak i tych nowo powstających, stawia się na technologie, które pozwolą domownikom zaoszczędzić energię. Do jednych z rozwiązań tego rodzaju zalicza się fachowy montaż rekuperacji, czyli urządzenia, które w odróżnieniu od tradycyjnej wentylacji grawitacyjnej, kontroluje ruch powietrza i odzyskuje z niego energię przeznaczoną do ogrzania lub schłodzenia świeżego powietrza nawiewanego do wewnątrz. Dzięki montażowi rekuperacji domownicy będą mogli liczyć nie tylko na lepszą jakość powietrza i większy komfort, ale też na znaczne ograniczenie kosztów ogrzewania domowych pomieszczeń, zarówno w sezonie zimowym.

Skuteczna i kompleksowa instalacja? Tylko z firmą Domech

Usługę świadczymy na terenie całego województwa mazowieckiego oraz części podlaskiego i wykonujemy ją na zlecenie Klientów zdecydowanych na kompleksowy montaż rekuperacji — choć dla osób pragnących samodzielnie wykonać instalację, od podstaw zrobimy profesjonalny schemat jej położenia. W obu kwestiach mamy doświadczenie, gdyż od początku naszej działalności zrealizowaliśmy pomyślnie wiele projektów zarówno w prywatnych mieszkaniach i domach, jak i w firmach, oraz instytucjach samorządowych. Usługa realizowana jest przez nasz zespół profesjonalistów, posiadających niezbędne kwalifikacje, w tym uprawnienia F-GAZ. Ponadto w ramach kompleksowych usług, zapewniamy serwis gwarancyjny, pogwarancyjny oraz okresowy przegląd założonej instalacji.

Postaw na nasze usługi i skontaktuj się z nami!

W przypadku nowo stawianych mieszkań sam proces montażu rekuperacji odbywa się wtedy, gdy budowa jest na etapie stanu surowego, zamkniętego. Warto podkreślić, że niezbędne urządzenia można montować jako pierwsze, przykładowo przed instalacją hydrauliczną, lub jako ostatnie, co zależy od kanałów wentylacyjnych. Trudno określić czas trwania usługi, jednak postaramy się, by wszystkie prace skończyć jak najszybciej. Wszystkich klientów zapraszamy serdecznie do skontaktowania się z naszym zespołem — udzielimy niezbędnych szczegółów, a także pomożemy w wyborze najbardziej wydajnego wymiennika ciepła.