Powietrzne pompy ciepła

Regulacje prawne, a także rosnąca świadomość wśród społeczeństwa związana z chęcią ochrony środowiska sprawiają, że potrzebne są rozwiązania pozwalające na rezygnację z korzystania z węgla czy nawet ekogroszku. Systemem, który jest w stanie spełnić ekologiczne normy prawne i nie wytwarzać szkodliwych dla nas substancji, są pompy ciepła. Z miesiąca na miesiąc przybywa chętnych do ich instalacji zarówno w dopiero co budowanym domu, jak i takim, który już istnieje. Dlatego też wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i oferujemy dobór, a także i montaż nowoczesnego sposobu ogrzewania domu i wody.

Doradztwo pompy ciepła w Ostrowi Mazowieckiej

Przed złożeniem zamówienia warto dokładnie określić, jaka moc oraz jakie urządzenie będzie najlepsze dla Twojego domu. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to niezwykle trudne zadanie, dlatego należy zgłosić się do specjalistów w swoim fachu. Doradztwo pompy ciepła wykonujemy w ramach naszych usług. Na każdego klienta czekają nasi specjaliści z doświadczeniem, które z pewnością zaprocentuje w trakcie podejmowanych decyzji. Pomożemy w wyborze pompy ciepła zarówno w Ostrowi Mazowieckiej, jak i w jej okolicach. W naszym asortymencie znajdują się urządzenia powietrze-woda i powietrze-powietrze. Dzięki temu można je bez problemu dopasować do indywidualnych wymagań i mniejszego domu, i większego.

Fachowy montaż przez specjalistów

Oprócz fachowego doradztwa proponujemy również i sam montaż pomp ciepła. Zajmujemy się instalacją zarówno jednostek zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Dokonujemy montażu instalacji w taki sposób, aby cała konstrukcja działała jak najdłużej i bezawaryjnie. Dzięki temu, mimo upływu lat będziesz mógł cieszyć się z ciepła w Twoich grzejnikach niskotemperaturowych czy też przewodach podłogowych, bez konieczności większej ingerencji w całą zamontowaną konstrukcję.